12. aukció
Tipary Dezső (1887-1964) Az esztergomi Bazilika látképe a Dunáról, 1923
14

Tipary Dezső (1887-1964)

Az esztergomi Bazilika látképe a Dunáról, 1923

Tus, akvarell, papír, 29x43 cm
Jelezve balra lent: Tipary Dezső 1923
Kikiáltási ár: 140 000 Ft