12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Góra Orsolya kortárs aukció
142

Góra Orsolya (1975)

Az idő suhanása 6, 2022

Olaj, vászon, kartonon, 9 x 15 x 17 cm
Jelezve hátoldalon: Góra 2022
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft