8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Góra Orsolya (1975) Az időn átívelő 5.  (Szabadság híd 1.) / 7. (Lánchíd 1.), 2021
126

Góra Orsolya (1975)

Az időn átívelő 5. (Szabadság híd 1.) / 7. (Lánchíd 1.), 2021

Olaj, vászon, 25 x 58,5 cm
Jelezve hátoldalon: Góra 2021
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft