13. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Az idős hangszerjavító
50

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Az idős hangszerjavító

Olaj, vászon, 46x32 cm
Jelezve balra fent: Kern H.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft