33. aukció
Szurcsik József (1959-) Az irigyek, 1993
113

Szurcsik József (1959-)

Az irigyek, 1993

Olaj, vászon, 103x84 cm
"Jelezve balra lent: SZJ 1993, Jelezve hátoldalon: Szurcsik József ""Az irigyek"" 100x80 cm 1993 (SZTE 3)"
Kikiáltási ár: 550 000 Ft