14. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Az óceán Bretagne-nál
101

Poll Hugó (1867-1931)

Az óceán Bretagne-nál

Pasztell, vászon, 131x96 cm
Jelezve balra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft