69. Tavaszi Aukció
Rippl-Rónai József Ostende
81

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Az ostendei lóversenytér, 1901

Pasztell, papír vászonon, 60 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 46 000 000 Ft
Becsérték: 70 000 000 - 90 000 000 Ft

94

Enteriőr, 1905

Kikiáltási ár: 120 000 000 Ft
144

Zorka

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft