4. aukció
P. Kováts Ferenc (1911-1983) Az ősz gyümölcseivel Cézanne-ra emlékezve
134

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Az ősz gyümölcseivel Cézanne-ra emlékezve

Olaj, vászon, 59x74 cm
Jelezve jobbra fent: P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 150 000 Ft