31. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Az újlipótvárosi Duna-part egy Szent István parki ablakból, 1953
119

Bernáth Aurél (1895-1982)

Az újlipótvárosi Duna-part egy Szent István parki ablakból, 1953

Olaj, vászon, 80x115 cm
Jelezve balra lent: BA.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft