Az y fa töréséhez az időjárás változásait kérő Plebejusok, 2020
Akvarell, tus, papír, 76 x 56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Az y fa töréséhez az időjárás változásait kérő Plebejusok Almásy Aladár 2020. VIII. 6.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft