2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Gellér B. István (1946-2017) Azonosítás - Marc Chagall A hegedűs 1926 művéhez, 1976
50

Gellér B. István (1946-2017)

Azonosítás - Marc Chagall A hegedűs 1926 művéhez, 1976

Akvarell, tus, ceruza, kollázs, karton, 49,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gellér 1976
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 450 000 - 600 000 Ft