Kortárs aukció 2019
Károlyi Zsigmond (1952-) B (Barna), 1992-1993
56

Károlyi Zsigmond (1952-)

B (Barna), 1992-1993

Olaj, vászon, 140x140 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond B (barna) Oil on canvas 140x140 cm Károlyi Zsigmond 1992-93. P/84
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Károlyi Zsigmond/Régiúj 1975-2015.  Szerk.: Hajdu István, Paksi Képtár, Paks, 2015. március 22. – június 28., 89.