4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Kocsis Imre (1940-2015) B III., 1976
86

Kocsis Imre (1940-2015)

B III., 1976

Akril, vászon, 80 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Imre Kocsis 1976, B. III. 76
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft