65. aukció (2020. december)
Csortos Elek József (1875-?) Baba, 1932
75

Csortos Elek József (1875-?)

Baba, 1932

Tempera, vászon, 92x72 cm
Jelezve jobbra lent: Csortos E József. 932.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

VII. Tavaszi Szalon a Szinyei Merse Pál Társaság rendezésében, Nemzeti Szalon, Budapest, 1932. április, katalógus: 26/a (Baba címen)