51. aukció
Tornyai János (1869-1936) Babalátogatás
139

Tornyai János (1869-1936)

Babalátogatás

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft