48. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi erdő mellett
132

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi erdő mellett

Olaj, vászon, 34x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 460 000 - 600 000 Ft