6. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi faluszéle
128

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi faluszéle

Olaj, vászon, 48x65 cm
Jelezve középen lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 250 000 Ft