20. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi liget, 1951
162

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi liget, 1951

Olaj, vászon kartonon, 51x41 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay, jelezve középen lent: Bábony, jelezve balra lent: 1951
Kikiáltási ár: 180 000 Ft