33. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi részlet madáretetővel, 1935
98

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi részlet madáretetővel, 1935

Olaj, vászon, 69,5x53 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay, Jelezve balra lent: 1935 Bábony
Kikiáltási ár: 380 000 Ft