14. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1942
29

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj, 1942

Olaj, vászon, 58x77,5 cm
Jelezve középen lent: Rudnay Gy., jelezve jobbra lent: 1942, jelezve balra lent: Bábony
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Kiállítva: Szépművészeti Múzeum, Nemzeti Kiállítás, törzskönyvi lap, 284. szám