58. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1943
177

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj, 1943

Olaj, vászon, 47,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy. 1943 Jelezve középen: Bábony
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft