21. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1949
145

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj, 1949

Olaj, vászon, 50x40 cm
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Hátoldalán autográf felirat: Rudnay Gy 1949 Bábony