38. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj
116

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj

Olaj, vászon, 45x55 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft