49. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj
119

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj

Olaj, vászon, papírlemezen, 19,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft