11. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj híddal, 1934
89

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj híddal, 1934

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy., jelezve jobbra lent: 1934.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft