35. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj kőhíddal
122

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj kőhíddal

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft