2. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj
22

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj

Olaj, vászon, 66x44 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

23

Rudnay Gyula (1878-1957)

A remete prédikál

Kikiáltási ár: 280 000 Ft