27. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Bábu
3

Bálint Endre (1914-1986)

Bábu

Olaj, fa, 24x13,5 cm
Jelezve hátoldalon: A mi Ilonánknak szeretettel 949. X. 25-én Bálint
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

33

Bálint Endre (1914-1986)

Macskafejű lovag, 1967

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
243

Bálint Endre (1914-1986)

Kollázs, 1983

Kikiáltási ár: 80 000 Ft