35. aukció
Anna Margit (1913-1991) Bábu II., 1973
117

Anna Margit (1913-1991)

Bábu II., 1973

Olaj, vászon, 79x60 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 1973
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft