69. Tavaszi Aukció
Lotz Károly (1833-1904) Bacchánsnő
174

Lotz Károly (1833-1904)

Bacchánsnő

Olaj, papírlemez, 24 x 32 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

  • egykor Glück Frigyes (1905), majd
  • özvegy Glück Frigyesné tulajdonában (1933)

  • Lotz kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905, kat. 296.
  • Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest