13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Kopasz Tamás kortárs aukció, Bach
32

Kopasz Tamás (1958)

Bach: Cantata 105/1, 2007

Olaj, vászon, 140,5 x 115 cm
Jelezve vakrámán: Kopasz Tamás "BWV 150/1" CANTATA 2007
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft