3. aukció
Egry József Balaton, Badacsony, atmoszféra festészet
149

Egry József (1883-1951)

Badacsony

Olaj, vászon, 55,3 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft