72. Tavaszi aukció
Egry József atmoszféra festészet
166

Egry József (1883-1951)

Badacsony, 1940 körül

Olajpasztell, vászon, 50 x 66 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– korábban a Triznya-gyűjteményben

92

Egry József (1883-1951)

Rakodómunkások, 1911-1912

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft