64. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Badacsony, 1964
104

Boldizsár István (1897-1984)

Badacsony, 1964

Olaj, vászon, 50x65 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár Badacsony 964, Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1964
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft