56. aukció (2017 október)
Istókovits Kálmán (1898-1990) Badacsony
153

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Badacsony

Olaj, farost, 40,5x50 cm
Jelezve balra lent: Istókovits K. Hátoldalon: Istókovits Kálmán
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft