42. Aukció
Egry József (1883-1951) Badacsony ősszel, 1933
14

Egry József (1883-1951)

Badacsony ősszel, 1933

Akvarell, papír, 30x43 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 933 Badacsony
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 64. árverés, 34. tétel (tévesen olajpasztell)