68. Aukció
Egry József (1883-1951) Badacsonyi domboldal
154

Egry József (1883-1951)

Badacsonyi domboldal

Pasztell, akvarell, papír, 30 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft