31. aukció
Egry József (1883-1951) Badacsonyi stég
126

Egry József (1883-1951)

Badacsonyi stég

Akvarell, ceruza, papír, 41,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft