24. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) Bajor tudós, 1908
196

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

Bajor tudós, 1908

Olaj, vászon, 47,5x32,5 cm
Jelezve balra lent: Kern H 1908
Kikiáltási ár: 800 000 Ft