29. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Balaton, 1931
61

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Balaton, 1931

Olaj, karton, 45x63,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald 1931
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft