3. Grafikai aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Balaton, 1959
84

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balaton, 1959

Akvarell, papír, 29 x 38 cm
Jelezve balra lent: BA 1959/64
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft