48. aukció
Csók István (1865-1961) Balaton
158

Csók István (1865-1961)

Balaton

Olaj, vászon, 69x76 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•BÁV 59. árverés, 44. tétel

121

Csók István (1865-1961)

Fürdőző Zsuzsanna

Kikiáltási ár: 500 000 Ft