20. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Balaton-part tavasszal
173

Bernáth Aurél (1895-1982)

Balaton-part tavasszal

Akvarell, papír, 30,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 180 000 Ft