21. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Balaton-parti táj
38

Brodszky Sándor (1819-1901)

Balaton-parti táj

Olaj, papír, 27x44 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky Sándor
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 28. aukció, 29. tétel