68. Aukció
Vesztróczy Manó (1875-1955) Balatonboglár a Fülöp-hegyről, 1938
18

Vesztróczy Manó (1875-1955)

Balatonboglár a Fülöp-hegyről, 1938

Olaj, vászon, 100 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Vesztróczy 1938
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

– Paál László Társaság VI. Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1941. október 19. – november 2. (kat. 150. Boglár a Fülöp-hegyről)