71. Aukció
Újváry Lajos (1925 - 2006) Balatonföldvár, 1967
143

Újváry Lajos (1925 - 2006)

Balatonföldvár, 1967

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Újváry L. 1967 B. földvár
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft