59. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Balatonföldvár, 1968
91

Boldizsár István (1897-1984)

Balatonföldvár, 1968

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár 1968
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft