31. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Balatoni dombok, 1937
125

Klie Zoltán (1897-1992)

Balatoni dombok, 1937

Akvarell, papír, 43x59 cm
Jelezve jobbra lent: Klie 1937
Kikiáltási ár: 280 000 Ft