121 legszebb magyar festmény
Mészöly Géza (1844-1887) Balatoni Fürdőház, 1875
7

Mészöly Géza (1844-1887)

Balatoni Fürdőház, 1875

Olaj, fa, 19,5x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mészöly G. 1875