Best of Mű-Terem
Mészöly Géza (1844-1887) Balatoni fürdőház
2

Mészöly Géza (1844-1887)

Balatoni fürdőház

Olaj, fa, 38,5x67 cm
Jelezve balra lent: Mészöly